MEDIÁLNÍ TRÉNINK

Mediální trénink nabízíme ve dvou formách:

Short form - školení zajistíme u Vás ve firmě a zabere přibližně hodinu a půl. Obsahuje kompletní zaškolení do problematiky jednání s novináři, čeho se vyvarovat, jak zaujmout a čím oslovit. Naučíme Vás pozitivní medializaci, jak prodat zajímavosti z Vašeho podniku.  Zároveň se školení zaměřuje na krizovou komunikaci - čeho se vyvarovat a jak reagovat na nepříjemné dotazy novinářů. Doporučujeme účast maximálně 20 osob.

Full form - kompletní školení obsahuje navíc kamerové zkoušky, fiktivní reportáže, simulace častých situací při setkání s novináři a zabere přibližně čtyři hodiny. Doporučujeme maximálně 6 osob, velmi vhodné pro individuální trénink. Tento typ je cílený na management firem, politicky aktivní osoby, jedince, kteří se dostanou často do styku s novináři. Školení probíhá u Vás ve firmě, případně zajistíme prostory my.

ŠKOLENÍ KRIZOVÉ KOMUNIKACE

Často se stává, že v důsledku neobratného vyjádření se z malého problému stane velká kauza, která může dočasně či trvale poškodit dobrou pověst osoby, nebo dokonce celého podniku. Praktický kurz krizové komunikace s médii připravuje na míru a poskytuje důležité informace, které zabrání  diskreditaci vaší firmy či osoby. Kurz je zaměřený na správnou komunikaci v případě zvýšeného zájmu médií. Poskytne postupy verbální sebeobrany v komunikaci s novináři ze zpravodajství i bulvárními novináři.

AUDIT WEBU

Firmy při tvorbě webových stránek často opakují chyby, kvůli kterým se i ta nejlepší snaha oslovit cílové skupiny prostřednictvím Vašich stránek mine účinkem. Nabízíme Vám konzultaci, která bude zaměřená na zefektivnění Vaší prezentace na webu. Poradíme Vám, jak co nejlépe psát aktuality a články, aby skutečně našly své čtenáře.

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Profil na sociálních sítích je v současné době samozřejmostí pro každý podnik. Vytvoříme Vám profil na Facebooku, Twitteru a LinkedInu a zajistíme Vám jeho pravidelnou aktualizaci. Většina osob, která spravuje sociální sítě, nedokáže filtrovat skutečně důležité informace od těch méně zajímavých. Váš profil tak časem upadne v zapomnění. Díky nám se může seznam aktivních uživatelů Vašich profilů na sociálních sítích znásobit a tím budete více vidět. Můžeme Vás zaškolit, případně s Vámi dlouhodobě spolupracovat na pravidelné aktualizaci.

PLÁNOVÁNÍ MEDIÁLNÍCH TÉMAT

Chcete, aby o Vás veřejnost věděla? Posíláte novinářům tiskové zprávy, ale zveřejnění se dočkáte jen sporadicky? Probereme s Vámi možná témata, která novináře zaujmou a která mají velký potenciál dostat se zdarma do novin. Za co ostatní platí, Vy můžete mít zdarma. Stačí jen zvolit správné téma, které média zaujme a Vaše informace pak zdarma zveřejní. Kurz trvá hodinu a půl a je určený pro skupiny  do 20 osob.

ROZESÍLÁNÍ TISKOVÝCH ZPRÁV MÉDIÍM

Zajistíme pro Vás rozeslání tiskových zpráv a žánrových článků celostátním i regionálním médiím. V naší aktualizované databázi máme přes 400 kontaktů, takže Vaše informace budou prakticky ihned zveřejněné na těch správných místech.