KDE NÁS NAJDETE

MediaHelp4U - Gabriela Tomíčková

e-mail: mediahelp@email.cz

tel.: +420 728 612 252

IČ: 76539849

Adresa: U Selkova 551, 679 21 Černá Hora

KDO JSME?

Jsme lidé s praxí. Jsme bývalí novináři, tiskoví mluvčí, editoři, vedoucí pracovníci v redakcích rozhlasů, televizí. Byli jsme v terénu, veškeré situace známe na vlastní kůži. Školení a rady, které Vám poskytneme, vycházejí z mnohaletých našich vlastních zkušeností, ať už jsme byli před kamerou, nebo za ní.

Chceme se s Vámi potkat - veškeré kurzy a nabízené služby Vám přizpůsobíme. Proto nás kontaktujte a domluvíme se na podrobnostech, na dalším postupu, na ceně. Cenu máme nastavenou velmi vstřícně, protože se o naše zkušenosti s Vámi chceme podělit.

PRO KOHO JSOU NAŠE SLUŽBY URČENÉ?

Pro všechny - opravdu. Máme tak široký záběr služeb, že si vybere každý. Ale především jsme tu pro ty z Vás, kteří trochu tápou v komunikaci s médii. Pro ty, kteří mají své představy a zatím se nenaplnily. Jsme tu pro ty, kteří se potkávají (nebo budou potkávat) s novináři a chtějí působit informovaně, nad věcí, podmanit si mínění veřejnosti.

JAK NA TO?

Napište nám nebo zavolejte. Sdělte nám, jakou máte představu, domluvíme si společnou schůzku, na které si vyjasníme Vaše konkrétní požadavky a také cenu. Do této chvíle je vše nezávazné, nic neplatíte. My Vám představíme náš podrobný plán. Pokud budete souhlasit, teprve potom sepíšeme smlouvu. Od této chvíle budeme stále v kontaktu a jakékoliv nejasnosti si společně probereme.